- XIGMATEK

Цена
€48 45 / 94 76 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xigmatek
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN44298
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред360 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 3 (ARGB)Rear: 120 mm x 1 (ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 3Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 3MB: 120 mm x 2 (EATX MB Width =280 mm)Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Superior Airflow and Ventilation DesignTop Mount I/O PortsPSU Length Limitation 220 mm
РАЗМЕРИ: 455 x 215 x 486 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409544298
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN44298
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред360 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 3 (ARGB)Rear: 120 mm x 1 (ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 3Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 3MB: 120 mm x 2 (EATX MB Width =280 mm)Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Superior Airflow and Ventilation DesignTop Mount I/O PortsPSU Length Limitation 220 mm
РАЗМЕРИ: 455 x 215 x 486 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409544298
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xigmatek
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN44298
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред360 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 3 (ARGB)Rear: 120 mm x 1 (ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 3Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 3MB: 120 mm x 2 (EATX MB Width =280 mm)Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Superior Airflow and Ventilation DesignTop Mount I/O PortsPSU Length Limitation 220 mm
РАЗМЕРИ: 455 x 215 x 486 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409544298
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN44298
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред360 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 3 (ARGB)Rear: 120 mm x 1 (ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 3Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 3MB: 120 mm x 2 (EATX MB Width =280 mm)Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Superior Airflow and Ventilation DesignTop Mount I/O PortsPSU Length Limitation 220 mm
РАЗМЕРИ: 455 x 215 x 486 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409544298
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМАТ | ATX |
| ФОРМАТ | EATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отзад |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре |
| RGB | Да |
| RGB | Addressable |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 2.0 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 120 mm x 1 (ARGB) |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 120 mm x 3 (ARGB) |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 165 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 410 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Superior Airflow and Ventilation Design |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Top Mount I/O Ports |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | PSU Length Limitation 220 mm |
| РАЗМЕРИ | 455 x 215 x 486 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 120 mm x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 3 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 3 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | MB: 120 mm x 2 (EATX MB Width =280 mm) |
| Тегло | 7.70кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 420 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 180 |
| Включени вентилатори (count) | 4 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360mm, Отгоре: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 8.5 |
| Тегло | 7.70кг |
Xigmatek Master X II - Mid Tower кутия с 4 ARGB вентилатора
Xigmatek Master X II е функционална mid-tower кутия, проектирана за високопроизводителни конфигурации. С поддръжка на E-ATX дънни платки и четири предварително инсталирани ARGB вентилатора, тя осигурява изключителен въздушен поток и впечатляващо осветление още от кутията.
Ключови Предимства
- Предварително инсталирани ARGB вентилатори — Четири 120mm ARGB вентилатора осигуряват зашеметяващи светлинни ефекти и отлично охлаждане, контролируеми чрез вградения хъб или съвместим софтуер на дънната платка.
- Поддръжка на E-ATX — Просторният интериор позволява поставяне на E-ATX дънни платки, дълги видеокарти до 420 mm и високи CPU охладители до 180 mm.
- Страничен панел от закалено стъкло — Изложете вашата конфигурация с пълния прозрачен панел, който подчертава компонентите и осветлението.
- Гъвкава поддръжка на радиатори — Поддържа радиатори до 360mm отпред, 240mm отгоре и 120mm отзад за ентусиасти на течно охлаждане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани дънни платки | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Включени вентилатори | 4 x 120mm ARGB |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2 |
| Макс. дължина на GPU | 420 mm |
| Макс. височина на CPU охладител | 180 mm |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове | 2 |
| 3.5" слотове за дискове | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360mm, Отгоре: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Да |
Какво има в кутията
- Xigmatek Master X II кутия
- Комплект аксесоари (винтове, дистанционери, кабелни връзки)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.


















